O Firmie

Firma P.P.H.U. Karol Chwastek powstała 26 listopada 1993 roku w Iskrzyczynie jako firma rodzinna. Początkowy profil działalności obejmował handel hurtowy mięsa cielęcego oraz transport towarów. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że w 2001 roku zmieniliśmy siedzibę, dostosowując do własnych potrzeb budynki po byłej Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej w Dębowcu przy ul. Rolniczej 19. Od tej pory stale się rozwijamy i rozbudowujemy.
Szereg inwestycji i modernizacji sprawił, że jesteśmy przodującą firmą w branży mięsnej na Śląsku Cieszyńskim. Posiadamy własną linię ubojową bydła. Oferujemy sprzedaż półtusz wołowych oraz mięsa wołowego i cielęcego w elementach.
We wrześniu 2004 r. w zakładzie wdrożono system HACCP. Spełniamy wymogi unijne w zakresie produkcji środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego, co umożliwia nam eksportowanie towarów na rynek Unii Europejskiej.
W 2010 r. przystąpiliśmy do programu RZETELNA FIRMA, ponieważ cenimy sobie wizerunek firmy, która promuje poprzez swoją dziłalność rzetelne wywiązywanie się z własnych zobowiązań i klarowny obrót gospodarczy. Dzięki temu zdobyliśmy juz szerokie grono stałych dostawców, którzy nawiązali współpracę z nami.

Zakład Uboju Bydła

Firma P.P.H.U. K. Chwastek oferuje szeroką gamę usług i towarów dla klientów krajowych i zagranicznych.
Cały proces technologiczny jest nadzorowany przez specjalistów wdrożonego i realizowanego w firmie systemu zarządzania jakością HACCP.
Każdy etap produkcji jest stale monitorowany przez zespół lekarzy weterynarii i odbywa się w warunkach higienicznych, zgodnych z obowiązującymi przepisami i normami w Polsce i Unii Europejskiej. Naszą kadrę tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Zajmujemy się:
  • skupem bydła rzeźnego
  • ubojem bydła
  • rozbiorem półtusz na elementy
  • sprzedażą hurtową tusz wołowych i cielęcych
  • sprzedażą hurtową i detaliczną mięsa wołowego i cielęcego w elementach
  • sprzedażą skór wołowych i cielęcych
  • sprzedażą tłuszczy
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
© Copyright P.P.H.U. Karol Chwastek 2019
43-426 Dębowiec, ul. Rolnicza 19